Чергові учасники Подільського шляху Святого Якова Camino Podolico – Марія Пужахова, Тетяна Гандзешина, Раїса Краєва, Володимир Суров, Катерина Капелюжна з Одеси сьогодні завітали до туристично-промоційного центру бібліотеки. Всі вони з бажанням миру Україні. Мандрівники планують ознайомитись з історичними місцями міста, перепочити, а завтрашнього ранку вирушити далі по маршруту.
«Ми – троє з Одеси. Я, Раїса та моя вихованка Марія – скаути, Тетяна, мама Марії – досвідчена туристка. Я свого часу була вже в Барі з БУРом. Тоді ми робили вуличні меблі в парку та малювали мурал. Як було не повернутись та не провідати свої знайомі місця! А насправді ми ще й трохи розвідники, бо багато знайомих збирається на Camino Podolico, а ми теперт знаємо всьому ціну. Це круто, але не так вже й просто», - ділиться враженнями учасниця подорожі. |